OpenBrewery (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Content
is: Innihald

en: Tags
is: Efnisorð

en: Date
is: Dagsetning

en: Name
is: Nafn

en: Menu
is: Valmynd

en: Event
is: Viðburður

en: Page
is: Síða

en: Position
is: Staðsetning

en: Style
is: Stíll

en: Photo
is: Mynd
