OpenBrewery (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Status
it: Stato

en: Content
it: Contenuto

en: Tags
it: Etichette

en: Date
it: Data

en: Name
it: Nome

en: Event
it: Evento

en: Page
it: Pagina

en: Position
it: Posizione

en: Style
it: Stile

en: Availability
it: Disponibilità
