OpenBrewery (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Tags
jv: Tautan

en: Date
jv: Tanggal

en: Name
jv: Jeneng

en: Page
jv: Kācā
