OpenBrewery (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Tags
ka: ტეგები

en: Date
ka: თარიღი

en: Name
ka: სახელი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Page
ka: გვერდი

en: Position
ka: პოციზია

en: Style
ka: სტილი
