OpenBrewery (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Date
lt: Data

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Menu
lt: Meniu

en: Event
lt: Įvykis

en: Page
lt: Puslapis

en: Position
lt: Pozicija

en: Style
lt: Stilius

en: Preface First
lt: Antraštė pirma
