OpenBrewery (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Tags
lv: Birkas

en: Date
lv: Datums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Event
lv: Notikums

en: Page
lv: Lapa

en: Position
lv: Pozīcija

en: Style
lv: Stils
