OpenBrewery (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Date
mr: दिनांक

en: Name
mr: नाव

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Page
mr: पान

en: Position
mr: स्थान
