OpenBrewery (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Date
ne: मिति

en: Name
ne: नाम

en: Menu
ne: मेनु

en: Page
ne: पृष्ठ
