OpenBrewery (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Content
nl: Inhoud

en: Tags
nl: Labels

en: Date
nl: Datum

en: Name
nl: Naam

en: Event
nl: Evenement

en: Page
nl: Pagina

en: Position
nl: Positie

en: Style
nl: Stijl

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: Photo
nl: Foto

en: Biography
nl: Levensbeschrijving

en: Page Top
nl: Paginakop

en: Page Bottom
nl: Paginavoet

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk
