OpenBrewery (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Content
ro: Conținut

en: Tags
ro: Etichete

en: Date
ro: Data

en: Name
ro: Nume

en: Menu
ro: Meniu

en: Page
ro: Pagina

en: Position
ro: Poziţie

en: Style
ro: Stil
