OpenBrewery (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Tags
sk: Značky

en: Date
sk: Dátum

en: Name
sk: Názov

en: Event
sk: Podujatie

en: Page
sk: Strana

en: Position
sk: Pozícia

en: Style
sk: Štýl

en: Availability
sk: Dostupnosť
