OpenBrewery (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Date
sr: Датум

en: Name
sr: Име

en: Menu
sr: Мени

en: Branding
sr: Брендирање

en: Footer First
sr: Прво заглавље
