OpenBrewery (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Date
te: తేదీ

en: Name
te: పేరు

en: Menu
te: మెనూ

en: Page
te: పేజీ

en: Position
te: స్థానం

en: Style
te: శైలి
