OpenBrewery (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Date
th: วันที่

en: Menu
th: เมนู

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง
