OpenBrewery (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Content
uk: Вміст

en: Tags
uk: Теґи

en: Date
uk: Дата

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Menu
uk: Меню

en: Event
uk: Подія

en: Page
uk: Сторінка

en: Position
uk: Позиція

en: Style
uk: Стиль

en: Availability
uk: Доступність

en: Photo
uk: Фото

en: Biography
uk: Біографія

en: Page Top
uk: Верх сторінки

en: Page Bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Branding
uk: Брендування

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель

en: Header First
uk: Перший верхній колонтитул

en: Header Second
uk: Другий верхній колонтитул

en: Preface Second
uk: Другий пролог

en: Preface Third
uk: Третій пролог

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: User Bar First
uk: Перша користувацька панель

en: User Bar Second
uk: Друга користувацька панель
