OpenBrewery (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Body
az: Tərkib

en: Name
az: Ad

en: Page
az: Səhifə

en: Position
az: Vəzifə

en: Style
az: Stil
