OpenBrewery (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Date
be: Дата

en: Name
be: Імя

en: Menu
be: Меню

en: Page
be: Старонка
