OpenBrewery (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Date
gu: તારીખ

en: Name
gu: નામ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ
