OpenBrewery (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Content
he: תוכן

en: Tags
he: תגיות

en: Date
he: תאריך

en: Name
he: שם

en: Menu
he: תפריט

en: Event
he: אירוע

en: Page
he: דף

en: Position
he: מיקום

en: Style
he: סגנון

en: Availability
he: זמינות

en: Photo
he: תמונה

en: Branding
he: מיתוג
