OpenBrewery (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Tags
hr: Oznake

en: Date
hr: Datum

en: Name
hr: Naziv

en: Menu
hr: Izbornik

en: Event
hr: Događanje

en: Page
hr: Stranica

en: Position
hr: Pozicija

en: Style
hr: Stil
