OpenBrewery (7.x-1.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Content
mg: Lahatsoratra
