OpenBrewery (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Tags
mn: Тагууд

en: Date
mn: Огноо

en: Name
mn: Нэр

en: Menu
mn: Цэс

en: Page
mn: Хуудас
