OpenBrewery (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Tags
my: Tag များ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Name
my: အမည်

en: Menu
my: မီနူး

en: Page
my: စာမျက်နှာ
