OpenBrewery (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Date
oc: Data

en: Name
oc: Nom

en: Menu
oc: Menú

en: Event
oc: Eveniment

en: Page
oc: Pagina

en: Position
oc: Posicion

en: Style
oc: Estil

en: Page Top
oc: Naut de pagina

en: Page Bottom
oc: Bas de pagina

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina

en: User Bar First
oc: Primièra barra d'utilizaire
