OpenBrewery (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Content
sv: Innehåll

en: Tags
sv: Etiketter

en: Date
sv: Datum

en: Name
sv: Namn

en: Menu
sv: Meny

en: Event
sv: Händelse

en: Page
sv: Sida

en: Style
sv: Stil

en: Photo
sv: Foto
