OpenBrewery (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Status
ta: நிலை

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Date
ta: தேதி

en: Name
ta: பெயர்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Position
ta: இடம்

en: Style
ta: பாணி
