OpenBrewery (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Body
tr: Gövde

en: Name
tr: İsim

en: Page
tr: Sayfa

en: Position
tr: Konum

en: Style
tr: Biçem (stil)
