OpenCalais (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Category
hu: Kategória

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: Create
hu: Létrehozás

en: Threshold
hu: Küszöbérték

en: Moderate
hu: Moderálás

en: ARC2 @version is installed
hu: ARC2 @version telepítve van

en: ARC2 Not installed
hu: ARC2 nincs telepítve

en: The term identifier
hu: A kifejezés azonosítója

en: Bulk Operations
hu: <em>Bulk Operations</em>

en: Tagging
hu: Címkézés

en: Relevance:
hu: Relevancia:
