OpenCalais (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: Create
et: Loo

en: Threshold
et: Piirmäär

en: Moderate
et: Modereeri
