OpenCalais (7.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Category
sv: Kategori

en: Settings
sv: Inställningar

en: High
sv: Hög

en: Low
sv: Låg

en: Create
sv: Skapa

en: Threshold
sv: Tröskelvärde

en: Moderate
sv: Moderera

en: Bulk Operations
sv: Hopsamlade funktioner

en: API Settings
sv: API-inställningar
