OpenCalais (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Create
az: Yaradıldı

en: Other
az: Digər
