OpenCalais (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: Create
eu: Sortu

en: Other
eu: Bestea

en: Moderate
eu: Moderatu
