OpenCalais (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: Create
gl: Crear

en: Other
gl: Outro

en: Threshold
gl: Umbral
