OpenCalais (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Category
te: వర్గం

en: Settings
te: అమరికలు

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: Create
te: సృష్టించు

en: Other
te: ఇతర
