OpenCalais (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: High
th: สูง

en: Low
th: ต่ำ

en: Create
th: สร้าง

en: Other
th: อื่นๆ
