OpenCalais (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: High
tr: Yüksek

en: Low
tr: Düşük

en: Create
tr: Oluştur

en: Other
tr: Diğer

en: Threshold
tr: Eşik

en: Moderate
tr: Denetle

en: Bulk Operations
tr: Toplu İşlemler
