OpenCalais (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Overview
ca: Resum

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: Create
ca: Crea

en: Node Type
ca: Tipus del node

en: Other
ca: Altres

en: Process
ca: Processa

en: Threshold
ca: Llindar

en: Moderate
ca: Modera
