OpenCalais (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Overview
da: Overblik

en: Category
da: Kategori

en: Settings
da: Indstillinger

en: High
da: Høj

en: Low
da: Lav

en: Create
da: Opret

en: Node Type
da: Indholdstype

en: Other
da: Anden

en: Process
da: Behandl

en: Threshold
da: Tærskelværdi

en: Moderate
da: Moderér

en: Bulk Operations
da: Masse-handlinger
