OpenCalais (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Overview
de: Übersicht

en: Category
de: Kategorie

en: Settings
de: Einstellungen

en: High
de: Hoch

en: Low
de: Niedrig

en: Create
de: Erstellen

en: Node Type
de: Inhaltstyp

en: Other
de: Weitere

en: Process
de: Prozess

en: Threshold
de: Grenzwert

en: Moderate
de: Moderieren

en: Enabled?
de: Aktiviert?

en: Bulk Operations
de: Stapelverarbeitungen

en: OpenCalais API Key
de: OpenCalais API Schlüssel

en: API Settings
de: API-Einstellungen
