OpenCalais (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: High
eo: Alta

en: Low
eo: Malalta

en: Create
eo: Kreu

en: Other
eo: Alia
