OpenCalais (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Category
fa: دسته بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: High
fa: زیاد

en: Low
fa: کم

en: Create
fa: ایجاد

en: Other
fa: ساير

en: Process
fa: پردازش

en: Threshold
fa: آستانه

en: Moderate
fa: مدیریت
