OpenCalais (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: High
fil: Mataas

en: Low
fil: Mababa
