OpenCalais (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Category
hi: वर्ग

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: High
hi: उच्च

en: Low
hi: निचला

en: Create
hi: बनाएँ

en: Other
hi: अन्य

en: Process
hi: प्रक्रिया
