OpenCalais (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: High
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Low
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟದ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Process
kn: ಪ್ರಕ್ರಿಯೆ
