OpenCalais (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: Create
ku: درووستکردن

en: Other
ku: هیتر
