OpenCalais (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Overview
nn: Oversikt

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: High
nn: Høg

en: Low
nn: Låg

en: Create
nn: Lag

en: Other
nn: Andre
