OpenCalais (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: High
pa: ਉੱਚ

en: Low
pa: ਘੱਟ

en: Other
pa: ਹੋਰ
