OpenCalais (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: Create
ro: Crează

en: Other
ro: Altele

en: Process
ro: Proces

en: Threshold
ro: Prag

en: Moderate
ro: Moderează
