OpenCalais (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: High
vi: Cao

en: Low
vi: Thấp

en: Create
vi: Tạo

en: Other
vi: Khác

en: Process
vi: Tiến trình

en: Threshold
vi: Ngưỡng
