OpenCalais (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Remove
af: Verwyder

en: Overview
af: Oorsig

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag

en: Create
af: Skep

en: Other
af: Ander

en: Moderate
af: Modereer.
